Razem w walce z cukrzycą

Z wielką radością informujemy, że Włodzimierz Lewin – współwłaściciel marki DEOMED® - został uhonorowany niezwykle cennym dla nas wyróżnieniem - Medalem PSD „Razem w walce z cukrzycą” , przyznanym przez Zarząd Główny PSD za szczególne zasługi dla rozwoju Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą - 17.11.2018 Działdowo

17 listopada 2018 r. braliśmy udział w Ogólnopolskich Obchodach Światowego Dnia Walki z Cukrzycą pod hasłem "Cukrzyca dotyczy każdej rodziny", które odbyły się w Działdowie. Wzięło w nich udział ponad 400 diabetyków z całego kraju. Organizatorom gratulujemy wspaniałej imprezy i dziękujemy za zaproszenie!

XXVI Międzynarodowe Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

XXVI Międzynarodowe Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji odbyły się w dniach 20-22.09.2018 w Łodzi. Wzięło w nich udział 214 wystawców i partnerów z branży rehabilitacyjnej. Podczas targów zaprezentowaliśmy najnowszą kolekcję skarpetek zdrowotnych DeoMed®. Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko!!

Kolekcja unikalnych skarpetek zdrowotnych, przeznaczonych dla osób z: cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami nóg oraz zaburzeniami krążenia.