fbpx

Ogólnopolskie Obchody Dnia Diabetyka w Gdańsku – 17.06.2023

Dnia 17 czerwca 2023 w Gdańsku odbyły się Ogólnopolskie Obchody Dnia Diabetyka. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków obchodzi Dzień Diabetyka corocznie w czerwcu, na pamiątkę przypadającego dawniej w tym miesiącu Światowego Dnia Cukrzycy, później przeniesionego na 14. listopada.

Uroczysta gala obyła się w Wyższej Szkole Zdrowia. W obchodach wzięło udział około 200 diabetyków z całego kraju.

Ogólnopolskie Obchody Dnia Diabetyka w Brzegu 4 czerwca 2022

Dnia 4 czerwca 2022 w Brzegu odbyły się Ogólnopolskie Obchody Dnia Diabetyka.
Polskie Stowarzyszenie Diabetyków obchodzi Dzień Diabetyka corocznie w czerwcu na pamiątkę przypadającego dawniej w tym miesiącu Światowego Dnia Cukrzycy, później przeniesionego na 14. listopada.
Uroczysta gala obyła się w Zamku Piastów Śląskich, gdzie obecnie mieści się muzeum.
Organizatorom gratulujemy wspaniałej imprezy i dziękujemy za zaproszenie!

27 Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi

W dniach 19-21.09.2019 odbyły się 27 Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń medycznych w Europie, które cieszy się dużym zainteresowaniem lekarzy, fizjoterapeutów, kadry menedżerskiej oraz wystawców.  Po raz kolejny  mieliśmy przyjemność zaprezentować kolekcję naszych skarpetek zdrowotnych DeoMed®, oraz naszą nowość skarpetkę  DEOMED COTTON SILVER! Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy :)

Kolekcja unikalnych skarpetek zdrowotnych, przeznaczonych dla osób z: cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami nóg oraz zaburzeniami krążenia.