fbpx

27 Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi

W dniach 19-21.09.2019 odbyły się 27 Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń medycznych w Europie, które cieszy się dużym zainteresowaniem lekarzy, fizjoterapeutów, kadry menedżerskiej oraz wystawców.  Po raz kolejny  mieliśmy przyjemność zaprezentować kolekcję naszych skarpetek zdrowotnych DeoMed®, oraz naszą nowość skarpetkę  DEOMED COTTON SILVER! Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy :)

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne w Toruniu

W dniach 20-21 września 2019 r., na  XXIII Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym DIABETICA EXPO  w Toruniu spotkali  się diabetycy z całej Polski. Mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą nową skarpetkę  DEOMED COTTON SILVER , która zdobyła uznanie pacjentów oraz lekarzy, otrzymując cenną nagrodę. Nasze stoisko jak co roku, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, za co wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy :)

Razem w walce z cukrzycą

Z wielką radością informujemy, że Włodzimierz Lewin – współwłaściciel marki DEOMED® - został uhonorowany niezwykle cennym dla nas wyróżnieniem - Medalem PSD „Razem w walce z cukrzycą” , przyznanym przez Zarząd Główny PSD za szczególne zasługi dla rozwoju Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Kolekcja unikalnych skarpetek zdrowotnych, przeznaczonych dla osób z: cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami nóg oraz zaburzeniami krążenia.